درباره ما

فرنیشیوم یک روش تازه برای زندگی

برند ایرانی فرنیشیوم زیر مجموعه شرکت کاریا صنعت پیشه است که فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه طراحی و تولید مصنوعات چوبی اداری و منزل در سبک مینیمال آغاز کرده است. هدف اصلی ما ارائه ی محصولاتی ماندگار با رویکرد افزایش بهروری فضا و سهولت در مونتاژ است که طی جابه جایی و تغییر دکور قابلیت بارها بازشدن و مونتاژ مجدد را بدون هیچ گونه آسیب و تغییر شکل را دارد.

سادگی سبک ماست

تیم طراحی فرنیشیوم در تلاش است با تکیه بر تفکر خلاق و تجربه معماران و طراحان داخلی و بر پایه ی جدیدترین اطلاعات روز دنیا در صنعت مبلمان و طراحی داخلی با به کارگیری تجهیزات پیشرفته محصولی با کیفیت و کاربردی به مشتریان ارائه نماید.همچنین تولیدات ما به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی ؛ وب سایت فرنیشیوم و دیگر فروشگاه های اینترنتی مرجع درحال فروش وعرضه میباشد.

رسالت و ارزش های ما

رسالت ما تولید محصولات کاربردی و با کیفیت با رویکردی متفاوت در دنیای مبلمان منزل و اداری است. ارزشهای ما بر اساس موضوعات زیر است.

طراحی محصول

ما درساخت هرقطعه هنر و خلاقیت را جاری میکنیم و با استفاده از ارزش های نوآورانه و مواد با کیفیت محصولاتی کاربردی و بادوام و آمیخته با هنر را طراحی میکنیم